VIII Międzyszkolny Konkurs "Cztery pory roku"

W dniu 20 lutego 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 VIII Międzyszkolny Konkurs "Cztery pory roku" dla uczniów klas I-II szkoły podstawowej pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów: Anna Barzyk, Amelia Kędzior, Zuzanna Misior z klasy I oraz Jakub Mastaj i Maria Palacz z klasy II. Uczestnicy konkursu wykonywali w ciągu 45 minut pracę plastyczną pt. "Zima" na arkuszu A4 z wykorzystaniem przyniesionych przez siebie dowolnych materiałów.
Prace oceniało jury powołane przez organizatorów bezpośrednio po konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Amelia Kędzior zdobyła wyróżnienie, a Anna Barzyk zajęła wysokie II miejsce. Gratulujemy!